Ing. Silviu Caloianu

Funcție: Co-fondator al companiei
Experiență: 20 ani în vânzări
Pasiuni: tenis, drumeții, diving
Email: silviu@badenmob.ro
Tel: 0726.104.799

Corina Iancu

Funcție: Director economic
Experiență: 24 ani în domeniul Financiar / Contabil
Pasiuni: călătorii, muzică, lectură
Email: office@badenmob.ro
Tel : 0729.006.743 

Dan Moisescu

Funcție: Director producție
Experiență: 15 ani în producție
Pasiuni: pescuit, muzică, fotbal
Email: dan@badenmob.ro
Tel: 0725.537.291

Bogdan Basturescu

Funcție: Director vânzări
Experienta: 20 ani în vânzări
Pasiuni: drumeții, muzică
Email: bogdan@badenmob.ro
Tel: 0729.006.740

Ionut Pogor

Functie: Inginer producție
Experiență: 10 ani în producție
Pasiuni: fotbal, automobilism
Email: productie@badenmob.ro
Tel: 0753.779.977

Horațiu Man

Funcție: Reprezentant vânzări Zona Transilvania
Experiență: 16 ani în vânzări
Pasiuni: fotbal, muntele
Email: transilvania@badenmob.ro
Tel: 0753.151.890

Răzvan Morar

Funcție: Reprezentant vânzări zona Oltenia
Email: oltenia@badenmob.ro
Tel: 0753.159.448

Mihaela Lupu

Funcție: Operator date
Email: mihaela@badenmob.ro
Tel: 0751.253.687

Neluțu Turcoianu

Comenzi online

Experiență: 23 ani în Gestiune / Logistică / Vânzări

Pasiuni : Pescuit , Fotbal , Muntele

Email: online@badenmob.ro

Tel: 0754.211.100